Saturday, January 20, 2018

title pic Punkty erogenne u faceta – kark i plecy

Marzec 26, 2012

Wszelkie poradniki dotyczące polepszenia jakości seksu wciąż w większości pouczają panów, jak powinni dotykać swoich partnerek, pobudzając ich strefy erogenne.

Tymczasem okazuje się, że panie posiadają niewielką wiedzę na temat tego, jak rozkładają się punkty erogenne na ciałach ich mężczyzn.

W trakcie gry wstępnej nie należy zapominać o tym, by zadbać o męski kark i plecy.

to miejsca, w których każdy lubi być masowany.

Pamiętajmy jednak, by nie przesadzać w żadną stronę. Nie naciskamy zbyt mocno, ani nie stawiamy na zbyt delikatny dotyk, który miałby wywołać łaskotki. Ostatecznie nie jest to efekt sprzyjający miłosnej atmosferze. Plecy zajmują dużą część ciała, natomiast kark niemal zawsze „gromadzi” napięcia z całego dnia, dlatego też ich masowanie wpływa na zmniejszenie napięcia i poprawę nastroju.

Kilkuminutowy masaż będzie świetnym afrodyzjakiem, ale lepiej nie przesadzać z jego długością, żeby partnera nie uśpić. Z masowania można przejść do całowania czy nawet lizania.

Na te pieszczoty szczególnie wrażliwy jest kark. Podczas takiego miłosnego masażu warto dokładniej obserwować reakcje swojego partnera, żeby ocenić, co sprawia mu najwięcej przyjemności.

Zobacz też: punkty erogenne: usta i nos, klata i sutki,

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
top