Saturday, January 20, 2018

title pic Punkty erogenne u faceta – klatka piersiowa i sutki

Kwiecień 11, 2012

Wbrew powszechnej opinii, mężczyzna posiada nie tylko jedną strefę erogenną i kobieta, która chce zaskoczyć swojego partnera w łóżku, powinna znać dokładniejszą topografię jego ciała.

Podczas wspólnych łóżkowych zabaw dobrym pomysłem jest zwracanie uwagi na reakcje partnera. W przyszłości unikniemy zachowań, które są mniej stymulujące.

Do szczególnie wrażliwych na pieszczoty miejsc należy:

klatka piersiowa wraz z sutkami.

klata

Choć ta część ciała nie jest aż tak wyczulona jak u kobiet, to jednak żaden facet nie pogardzi gorącymi pocałunkami czy delikatnym podgryzaniem i ssaniem w tych okolicach.

Warto pamiętać, że niektórzy mężczyźni uznają pieszczenie klatki piersiowej za akceptację całej jego osoby ze wszystkimi zaletami i wadami.

klata

Tym przyjemniejszy wydaje się dotyk kobiety, która zachwyca się rzeźbą ciała swojego partnera. Dodatkową stymulacją dla mężczyzny, który dba o swoją muskulaturę będą też komplementy odnośnie jego muskulatury.

Strefa klatki piersiowej jest też o tyle erogenna, że znajduje się dość blisko genitaliów. Stąd też pieszczoty tych miejsc są obietnicą udanego seksu i pełnej satysfakcji.

Najlepiej zacząć delikatnie od całowania i w miarę rosnącego pobudzenia,  zwiększać intensywność stymulacji poprzez lekkie kąsanie czy ssanie.

Zobacz też: punkty erogenne: usta i nos, kark i plecy,

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
top