Saturday, January 20, 2018

title pic Wamp czy szara myszka? – co mu się spodoba?

Marzec 1, 2012

Jeśli zastanawiasz się jak go zaskoczyć, uwieść, przyciągnąć do siebie iż zatrzymać na chwilę dłużej musisz wiedzieć czym w oczach faceta różni się kobieta wamp, od kobiety szarej myszki i dlaczego raz woli on opcję nr 1 a innym razem nr 2. I nigdy nie chce mieć bez przerwy tego samego!

Kobieta Wamp: to ucieleśnienie męskich fantazji erotycznych. Taka kobietę widzą w ulubionych pornosach, taka im się śni i z taką chcą się pokazać w towarzystwie kumpli. To kobieta – eksplozja erotyzmu, która emanuje wdziękiem, kusi piękną figurą, idealnie dobranymi ubraniami i makijażem, który zniewala. To często niespełniony ideał, który widuje się tylko na filmach, ale który niestety kształtuje męskie wyobrażenie o doskonałej kobiecie.

Na szczęście możesz być Kobietą Wampem nawet wtedy gdy nie masz idealnych wymiarów rodem z podręcznika czy gazetki z nagimi paniami. Bo Wamp to po prostu uwodzicielka, która wykorzystuje swoje atuty, rozum i pomysłowość do tego, by sobą kusić.

 Kiedy stać się Wampem?:

  • Gdy w związku pojawia się rutyna
  • Gdy na samym początku znajomości chcesz zrobić na mężczyźnie wrażenie (wykorzystaj ciuchy, kosmetyki, i swój wrodzony talent – nawet jeśli jest ukryty! – i przemień się w kusicielkę)
  • Gdy od czasu do czasu i Ty pragniesz odmiany, która do waszej sypialni wniesie więcej fantazji, napięcia i pożądania
  • Gdy chcesz go zaskoczyć i pokazać mu nowa twarz – niech wie, że możesz być spełnieniem jego marzeń, ale o to musi się postarać!

Dlaczego nie warto być Wampem każdego dnia? To proste: na przyjemność trzeba zasłużyć. Wyobrażasz sobie w jakim szoku byłby, widząc się po paru tygodniach związku, rano, w łóżku – bez makijażu? Mógłby przeżyć koszmar! A chyba nie zamierzasz do końca życia zrywać się z rana godzinę przed nim, żeby umalować oczy i usta i obdarzyć go czułym buziakiem jak tylko otworzy oczy (nie wspominając o jego zapachu z ust w tym momencie)?

Bądź wampem – ale z rozsądkiem!

Kobieta Szara myszka: to zwykła Ty. Bez seksownej bielizny, gorsetu zapinanego na ciasne paski, wysokich butów na obcasie. To ty biegnąca po zakupy, odwiedzająca go w szpitalu, tachająca siaty z produktami na ciasto czy studiująca – w pocie czoła i nie mająca czasu na dyrdymały. To również Ty w pracy i po niej – zmęczona, czasem z podpuchniętymi oczyma. Szara myszka – i to nie prawda, że szare myszki nie podobają się facetom. Bo tak naprawdę oni właśnie w takich nas się zakochują – trzeba tylko pamiętać o tym, że cichą wodą nie możemy być cały czas.

Czasami i szara myszka powinna wskoczyć w seksowną bieliznę, włożyć krótką sukienkę i kusić dekoltem podkreślającym jej piersi – to działa na facetów jak magnes. Takie małe przemiany i pokazanie nowej twarzy i osobowości potrafi odmienić związek na długie miesiące!

Jesteś szara myszką i nie masz czasu na strojenie się i malowanie co dnia dla niego? Ok., nie ma sprawy – ale zrób to choć od czasu do czasu. Mężczyzna to wzrokowiec – musi sobie popatrzeć i nasycić oko, a uwierz – i Ty będziesz zadowolona z jego reakcji! Zaszalej czasem i pokaż mu, że możesz być inna!

 I najważniejsze na koniec: bez względu na to, czy dziś będziesz szarą myszką, czy zabójczym wampem pamiętaj, że jeśli chcesz sprawić przyjemność facetowi nigdy go nie zanudzaj i przynajmniej w części stosuj się do reguł, które rządzą męskim mózgiem. Przynajmniej tak długo, aż go usidlisz:)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
top